ЖК Alter Ego - купить квартиру на печерске
КИЇВ, ЦЕНТР, ПЕЧЕРСЬК, ПРОВ. ЛАБОРАТОРНИЙ, 7

(044) 490 22 22

ТММ – Вибір України 2018

Компанія ТММ отримала нагороду «Вибір України 2018», що покликана визначити лідерів економіки серед українських підприємств. Незалежна Національна бізнес-премія була ініційована Міжнародною асоціацією конгресів і конференцій «ICCA – International Congress and Convention Association», штаб-квартира якої розташовується в Нідерландах. Нагорода вручається компаніям-переможцям за вагомий внесок у розвиток України.

За досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий бездоганний професіоналізм і відданість інтересам компанії і колективу генерального директора ТММ Миколу Толмачова нагороджено національним сертифікатом «Золоті руки».

Також нагородами відзначені досвідчені фахівці компанії. Заступник генерального директора з адміністративних питань Юрій Ісаєв та директор з капітального будівництва Олександр Носар отримали національний сертифікат «Професіонал року» за високу професійну кваліфікацію і компетентність, бездоганну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток і процвітання компанії.

«ТММ завжди прагне бути серед кращих і перших. Наш успіх заснований на трьох основних факторах: ефективному менеджменті, вертикальної інтеграції і власної будівельної бази. Все це дозволяє нам реалізовувати знакові проекти, яке протягом ще багатьох років залишаються орієнтиром для ринку. Ми пишаємося тим, що створюємо і не збираємося зупинятися на досягнутому », - зазначив Микола Толмачов.