ЖК Alter Ego - купить квартиру на печерске
КИЇВ, ЦЕНТР, ПЕЧЕРСЬК, ПРОВ. ЛАБОРАТОРНИЙ, 7

(044) 490 22 22

ТММ в рейтингу найкращих будівельних компаній

Компанія ТММ увійшла в ТОП-5 найкращих недержавних будівельних компаній України, згідно з рейтингом видання «Деловая столица».

Для складання рейтингу було опитано більше 20 недержавних компаній, які займаються девелопментом житлової нерухомості. При розрахунку підсумкової позиції враховувався обсяг введеної в експлуатацію нерухомості за період з 1 січня 2014 року по 1 серпня 2017 року і кількість об'єктів, які перебували на стадії реалізації станом на 1 серпня.

«Будівельний бум, що стартував в 2014 році і підігрівається весь цей час так званим «банкопадом», в 2017-м ще більше посилив конкуренцію на ринку житлової нерухомості. Щоб залучити клієнта, який пред'являє до об'єкта інвестицій ряд вимог, будівельним компаніям доводиться використовувати масу інструментів, щоб виділитися на тлі конкурентів. І той забудовник, який зуміє передбачати тренди і запропонувати покупцеві краще рішення в пакеті з гнучкими умовами покупки, буде продовжувати зміцнювати свої позиції на ринку нерухомості», – пише видання.

Заснована в 1992 році, сьогодні компанія ТММ є одним з провідних девелоперів України. У портфелі компанії – 35 реалізованих проектів площею понад 750 000 кв. м в багатьох регіонах дивні – Києві, Харкові, Житомирі. Житлова, комерційна та промислова нерухомість, об'єкти інфраструктури та енергетичної галузі – досвід компанії дозволяє братися за проекти будь-якої складності і масштабу. Весь спектр робіт, починаючи з розробки технічної та проектної документації і закінчуючи продажем і управлінням нерухомістю, ТММ забезпечує самостійно.

«За 25 років ми виросли з невеликого підприємства в одного з найбільших девелоперів України. Ми навчилися працювати в умовах нестабільного ринку та з честю проходити будь-які випробування на міцність. Застосовуючи сучасні технології та матеріали, ми показали зовсім іншу якість будівництва. Ще на зорі розвитку українського ринку нерухомості ми першими почали створювати житлові комплекси з потужною інфраструктурою, без якої сьогодні не мислим жоден об'єкт. Я впевнений, що для подальшого розвитку бренду ТММ створено надійний фундамент. Будівництво для нас – це, перш за все, відповідальність перед нашими клієнтами і партнерами, гордість за сучасний вигляд міст і натхнення від реалізованих проектів. Ми пишаємося тим, що створюємо і не збираємося зупинятися на досягнутому», – коментує Микола Толмачов. Генеральний директор компанії ТММ.