ЖК Alter Ego - купить квартиру на печерске
КИЇВ, ЦЕНТР, ПЕЧЕРСЬК, ПРОВ. ЛАБОРАТОРНИЙ, 7

(044) 490 22 22

Де знайти оптимальне планування квартири

Найпоширенішими типами квартир в 60-х роках минулого століття були горезвісні «хрущовки», причому площа найпрестижнішої 3-кімнатної квартири становила близько 55-58 кв. м.

Тут все було на догоду функціональності і практичності в їх прямому розумінні. Суміжні і прохідні кімнати дозволяли економити місце на поверсі, невисокі стелі, крихітна кухня на 5-6 квадратів, суміжний санвузол – сьогодні це навряд чи влаштує сучасного покупця, проте в той час мрія мати своє окреме житло мала тільки одне втілення.

Основною метою типових п'ятиповерхівок була спроба забезпечити населення доступним житлом, зведення якого відбувалося в короткі терміни. Як показав час, зі своїм завданням «хрущовки» впоралися гідно.

Сучасні реалії

Зростання добробуту населення вплинуло на підвищення попиту на більш комфортабельне і просторе житло. Покупцям вже було недостатньо можливостей «хрущовок» і «чешок», що призвело до справжнього будівельного буму в кінці 90-х років.

Саме в цей час в столиці, як гриби, починають «рости» багатоповерхівки з великогабаритними квартирами на будь-який смак. На хвилі купівельного інтересу компанії пропонували, наприклад, однокімнатні квартири по сто «квадратів», а трикімнатні «апартаменти» могли займати площу до 200-220 кв. м.

Тут вже був абсолютно інший рівень комфорту – роздільний санвузол (нерідко навіть кілька), великі кухні, засклені лоджії. Навіть незважаючи на досить високі ціни, в 2000-х роках таке житло було досить популярним і купувалося досить швидко.

Однак, в 2008 грянула чергова криза, долар виріс, купівельна спроможність населення різко впала. Відповідно змінився і вектор інтересів – українців знову зацікавило житло більш «скромних» габаритів.

На перше місце встали помірний метраж, мінімальні комунальні витрати, доступна ціна за метр, недорогі експлуатаційні витрати. Багато будівельних компаній переорієнтувалися на зведення житлових комплексів, що складаються виключно з «малометражок». При цьому в даний час на ринку склалася така ситуація, що покупець з певними вимогами до майбутнього житла часто не може підібрати квартиру своєї мрії навіть в сучасних житлових комплексах.

Забудовники пропонують цілі квартали, що складаються з квартир «студійного» типу (практично без внутрішніх перегородок), великогабаритного або навпаки, малометражного житла. Підібрати оптимальну планування в цій ситуації досить складно.

Як сьогодні знайти ідеальне житло, в якому буде комфортно як сім'ям з дітьми, так і творчим «одинакам», які віддають перевагу мінімалізму і функціональністі?

Унікальна пропозиція від компанії ТММ

Житловий комплекс Alter Ego відповідає всім уявленням і потребам сучасного покупця, незалежно від його соціального статусу, наявності сім'ї та способу життя.

Абсолютно всі планування квартир виконані згідно з європейським підходом до житла бізнес-класу. Архітектори запроектували і просторі кухні-їдальні, і окремі гостьові і приватні зони, і спеціальні приміщення для гардеробних, а також господарські та гостьові санвузли.

Тут дивовижним чином поєднуються домашній затишок і комфорт з простором для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень. Окремо варто згадати панорамні вікна, які наповнять квартиру світлом навіть в найпохмуріші дні.

Доступні метражі

Якщо ви шукаєте однокімнатну квартиру, пропонуємо вам варіанти від 51 до 78 кв. м. Можна підібрати житло з гардеробними і без них, з великим або маленьким балконом, зі стандартним або оригінальним плануванням.

Для молодих пар або сімей з дітьми будуть цікаві пропозиції по трьох і чотирикімнатним квартирах. Ви можете стати власником апартаментів площею від 106 до 172 «квадратів» –тут вже точно буде де розгулятися вашим дітям!

Якщо ви творча і амбітна особистість, вас напевно зацікавлять пропозиції по верхніх поверхах. Тут розташовуються пентхауси з дивовижними і розкішними видами на весь Київ. До продажу пропонуються квартири в двох рівнях метражем від 89 до 98 «квадратів». Якщо для вас важливий стиль, імідж та самовираження – це ідеальне рішення для особистого житла.