ЖК Alter Ego - купить квартиру на печерске
КИЇВ, ЦЕНТР, ПЕЧЕРСЬК, ПРОВ. ЛАБОРАТОРНИЙ, 7

(044) 490 22 22

Приміщення під офіс в центрі Києва

Ще немає інформації про комерційні приміщення ..

Офіс в центрі Києва – це відмінне рішення для тих, хто бажає підкреслити високий статус своєї компанії, підібрати приміщення, оснащене за останнім словом техніки, яке має розвинену інфраструктуру. Саме такі приміщення пропонуються в комплексі «Alter Ego», який вступає в експлуатацію в четвертому кварталі 2018 року..

Особливості будівництва офісних приміщень за проектом «Alter Ego»

Чому варто купити офісне приміщення в Києві від забудовника «ТММ»?

Наша комерційна нерухомість створена у відповідності з актуальними європейськими та світовими вимогами, завдяки чому вона підходить для активної експлуатації.

Перевагами покупки приміщень у нашому об'єкті виступають такі показники:

  1. Кожне приміщення під офіс проектується за індивідуальними параметрами, має всі необхідні комунікації. Вивчивши представлені схеми, ви зможете оцінити, як правильно розташувати робочі місця, ресепшн та інше наповнення офісу.
  2. Зручне розташування в Лабораторному провулку 7, в центрі міста, дозволить вашим потенційним відвідувачам без проблем відвідувати вашу компанію, а співробітникам завжди вчасно опинятися на робочому місці. Поруч є масштабна транспортна розв'язка, магазини, заклади харчування.
  3. Облагороджена територія навколо комплексу створить сприятливе враження про вашу компанію.
  4. У кожному офісі передбачений окремий санвузол, система природного і штучного освітлення, вентиляції та опалення.

Тому пропозиція від будівельної компанії «ТММ» стане дійсно вигідним внеском для розвитку вашого бізнесу.

Що необхідно зробити для того, щоб купити офісне приміщення в Києві у нас?

Придбати офіс у Києві в комплексі «Alter Ego», означає отримати приміщення, вартість якого буде повністю виправдана його комфортом і функціональністю. Продаж приміщень вже почався, так що поспішайте замовити сучасний і комфортний офіс вже зараз, щоб робота вашої компанії могла проходити у найбільш сприятливій обстановці.

Для отримання більш докладної інформації про проект і уточнення умов покупки, зв'яжіться з нашими менеджерами. Для цього зателефонуйте за вказаним номером телефону або залиште заявку на нашому сайті. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб надати всі необхідні відомості, вказати точну вартість кожного офісу.

Зверніть увагу, що ви можете завантажити планування будь-якого вподобаного офісу, щоб оцінити підійде він вам чи ні. На схемі вказана загальна площа приміщення, розташування санвузла, вікон і входу.

Приймайте рішення купити офіс в комплексі «Alter Ego» і ви ніколи не пошкодуєте про це. Наші проекти створюються для довгострокового користування, виконуються у відповідності з ключовими вимогами для людей, які цінують європейський комфорт.